חמודי גנאם, כרזות רטרו של NAFAS, אירועי 'אוהבים אמנות. עושים אמנות' (יח"צ)

ת”א מודיעה על שלושה ימים של שמיים פתוחים

נושא מרכזי אחד, עשרות חללי תצוגה ומאות אמנים, יסחפו אחריהם בסוף השבוע הקרוב עשרות אלפי חובבים נלהבים. למה שלא תצאו בחוץ?

ביום חמישי הקרוב, ובמהלך סוף השבוע, 12-14/11, יתקיימו בתל אביב יפו, זו הפעם ה 18, אירועי ‘אוהבים אמנות. עושים אמנות’. במסגרת האירועים, תוצג במרחב הציבורי, במרכזים קהילתיים ובחללים הפתוחים, תצוגת תכלית של האמנות המובילה והמגוונת הקיימת בעיר.

שרון גלזברג (יח"צ)
להלי פרילינג (יח"צ)

במשך שלושת הימים, יתקיימו גם פרויקטים אמנותיים חד פעמיים וייחודיים בהם כ 150 אמנים יפתחו את חללי היצירה שלהם לצד כ 30 גלריות ו 4 מוזיאונים, שיהיו פתוחים בחלק מהזמן ללא תשלום ועם פעילויות מיוחדות לסופ”ש.

jon irigoyen (יח"צ)

“התרבות היא נשמת אפה של העיר העברית הראשונה מיום היווסדה, ואנו נחושים להחזיר את עולם התרבות לפעילות” אמר רון חולדאי, ראש העיר תל אביב יפו “הציבור כמה לצרוך תרבות והיוצרים כמהים לחשיפה. לכן, האירועים חשובים השנה במיוחד. הצגת התערוכות המרכזיות בחוץ, גם מאפשרת את הנגשת אמנות בחינם – פעולה ערכית ביותר על רקע המשבר הכלכלי שפגע ברבים כל כך”.

סנטיאגו סיירה (יח"צ)

עדיין לא מנויים לניוזלטר של LEGIT? זה בדיוק הזמן להקליק

שמיים פתוחים

‘שמיים פתוחים’, באוצרות אבי לובין, הוא הנושא והאירוע המרכזי שיערך השנה באזור לב העיר בשיתוף האיחוד האירופי. באירוע יציגו אמנים ממדינות שונות באירופה לצדם של אמנים ישראלים.

במסגרת האירוע המרכזי, יוצגו כ 30 פרויקטים של אמנים החושבים מחדש על מקומה של האמנות במרחב הציבורי ועל תפקידה האזרחי או החברתי. עוד, דנים הפרויקטים סוגיות שהאמנות מציעה לחשוב באמצעותן מחדש, להתנגד, לאתגר ולהניע דרכים חדשות למפגש תוך שימוש או שהות משותפת במרחב הציבורי.

הלל רומן, גרסת רוטשילד (יח"צ)

בין הפרויקטים שיוצגו: בית על העץ של האמן הלל רומן בשדרות רוטשילד, קמפיין פוסטרים (NO) של האמן הספרדי סנטיאגו סיירה ברחוב אלנבי, טלסקופ לים של האמנים נועה גרוס ואורי נועם ברחוב ביאליק / אלנבי, מבוך קרוזינג של האמן היווני אנדריאס אנג’לידקיס בגן מאיר, עבודת סאונד – חיות טובות / חיות רעות של האמן אורי ארן בגן יעקב ומגדל פעמוני אופניים של האמן ההולנדי סיל קרול.

אוגוסטס סראפינאס, כיסא המשגיח (יח"צ)

ועוד…

בנוסף, יוצגו כ 6 פרויקטים מיוחדים במרחב הציבורי, במרכזים קהילתיים ובבתי ספר. ‘ציירים החוצה’ הוא מרתון ציור חוץ מקצועי שיתקיים בפארק החורשות בשיתוף גלריית המדרשה – הירקון 19.  ‘תרבות מתקדמת – קברט פוליטי’ הוא כנס מקוון ביוזמת סטודיו-בנק בנושא מעמדה המשתנה של התרבות בישראל. במרכז הקהילתי הגר”א תושק שנת הפעילות האמנותית. ‘משחק חצר הוא פרויקט של עבודות אמנות שייתלו בחצרות בתי ספר. בנוסף, ייערכו סיורים מודרכים לקבוצות ופעילות ייחודית לילדים.

מיכאל קינצר (יח"צ)

אולי יעניין אותך גם...

LEG!TJOBS

לסטודיו desiRing דרושה מעצבת פנים   תיאור משרה: העבודה כוללת הפקת תוכניות לביצוע, בניית מודלי תלת מי

לחברת טולמנ’ס, חברה מובילה בתחום הריהוט היוקרתי דרוש/ה מעצב/ת פנים או בוגר/ת לימודי עיצוב פנים לתפקי

לחברת הסדנא אדריכלים בקיבוץ מזרע דרושים/ות אדריכלים/יות בעלי/ות ניסיון בהובלת פרויקטים משלב תכנון וע

לחברה תעשייתית מובילה בענף הבנייה דרוש/ה אחראי/ת קשרי מתכננים לעבודת שטח מול אדריכלים, מתכננים ואנשי

התפקיד כולל: אחריות כוללת על תכנון כלל הפרויקטים בחברה. תיאום תכנון מול כל היועצים. ניהול תהליכי ריש

"הפלטפורמה העירונית", מחפשים אדריכליות/ים מנוסים, מוכשרים ומקצועיים. חובה: היכרות מלאה עם

"הפלטפורמה העירונית", משרד באווירה נעימה וגישה קצת אחרת  אנחנו גדלים ומזמינים אתכם לגדול א

לאולך+תול, משרד אדריכלים הממוקם בירושלים בשכונת רחביה, דרוש אדריכל.ית מנוסה ומוכשר.ת; נסיון מוכח, חו

משרד רפפורט אדריכלים ממוקם במתחם הבורסה ברמת גן, אנחנו מחפשים אדריכל/ית לעבודה על פרויקטים מגוונים ת

ל TAGA – חברה מובילה לעיצוב ופיתוח מוצרים הפועלת בשוק הישראלי והבין-לאומי, דרוש מעצב/ת ומאפיין/ת  UX