המסיבה
המסיבה (צילום יחצ)

The Party: כשראש העיר, ברט, קוקו, גלן וטד נפגשו על הקיר

בחשיפת גופי תאורה שנערכה במיאמי ובאמסטרדם, הכריזה Moooi על אסטרטגיה חדשה של השקת מוצרים לאורך כל השנה כולה ולא רק במילאנו. "כל חידוש יקבל את ההקשר הראוי לו"

לא פעם קורה שפשוט בא לנו לתלות מישהו. הנה עכשיו יש לנו הזדמנות. צוות העיצוב שלMoooi השיק ממש עכשיו סדרה חדשה של גופי תאורה שמקור ההשראה לו בשבט של דמויות כובשות ושובות לב שפרצופיהן עשויי הקרמיקה כמו מאירים את המשיכה שלנו לסודות, דינמיקות משפחתיות, מזימות ותחבולות.

ההשקה, שנערכה לפני סוף השבוע במקביל באמסטרדם ומיאמי, אינה סתמית, אלא חלק ממהלך אסטרטגי חדש של המותג להשיק מוצרים גם מחוץ לשבוע העיצוב במילאנו. המותג חש לאחרונה שחלק מהפריטים המושקים לא מקבלים את תשומת הלב הראויה להם ולכן מעתה יושקו מוצרים במהלך השנה כולה תחת הכותרת המבטיחה More Moooi Moments, וזה בכל פעם שיהיו מוכנים לצאת לאור. באמצעות המהלך הזה, יהפוך המותג לכזה הדומה יותר לרשת אופנת יומיום עדכנית ויתרחק מהשיגרה של חברה מסורתית. כך גם, כל מוצר שיושק יהיה מיד זמין להזמנה מה שימנע את הצורך להמתין להפצה.

סדרת גופי התאורה The Party היא הראשונה בתור. “הכוונה שלנו היא להתמקד במודל לפיו כל חידוש מוצג ברגע האופטימלי לו במהלך השנה” אמרו בחברה “כל חידוש יקבל את ההקשר הנכון לו כמו גם את הפוקוס ואת הבמה הרואיים לו. כך, אנחנו מתחילים בסדרת הדמויות שיזכירו לכל אחד מאתנו מאפיינים הטמונים באופי של כולנו ושהיינו מעדיפים לשכוח”.

חוגגים
חוגגים (צילום יחצ)

לרב, אנחנו לא סוקרים כאן קולקציות או השקות של מוצרים חדשים, אבל כאן יש קונספט בהחלט חביב ששווה להסתכל עליו. כשהם תלויים כולם ביחד, כמו במסיבה מהוללת, גופי התאורה מאירים את הבמה בשובבות ועליצות. אבל, גם כשהם ניצבים בנפרד, יש לכל אחד מהם אישיות ואופי משל עצמו וכל אחד מהם מסקרנן עם סיפור שיחד מרכיב עלילה: זה שרוצה להיות אריסטוקרט, הכבשה השחורה, הסתגלני, הפטריוט והגאון המרושע. פיסות מהאישיות של כל אחד מהם מקרינות על הצדדים המוסתרים של כל אחד ואחת מאתנו, ובכך מגרה וממריץ את ההכרה, העניין והסקרנות.

גופי התאורה בנויים כולם על אותו בסיס צורני בגימור חמר גרגירי, אבל מובחנות זו מזו בסגנון ייחודי ובפרטים. ראש העיר, בעל האישיות המרתקת והשנויה במחלוקת, חושב את עצמו ומסתכל על העולם דרך המשקפיים שלו הלכה למעשה.

ראש העיר
ראש העיר (צילום יחצ)

ברט הוא טיפוס קודר ובו בזמן פיקח ומלא פוטנציאל אך בו בזמן ממורמר מרב קינאה. הוא סקרן אך מסתיר את רגשותיו מאחורי רגשות עזים של עוינות.

הקודר הפיקח
הקודר הפיקח (צילום יחצ)

קוקו החדה היא הגברת של המסיבה שיודעת לדאוג לעצמה ומאידך היא מייצגת את האבטיפוס של האישה, האמא והמאהבת שמנסה לתמרן בין כבלי הגורל.

הגברת של המסיבה
הגברת של המסיבה (צילום יחצ)

גלן הצעיר הוא הלב הפטריוטי המחפש בהירות באמצעות סדר ואידאולוגיה. הוא לוקח על עצמו משימות ומחפש תמיד את האור בקצה המנהרה.

הצעיר הפטריוטי
הצעיר הפטריוטי (צילום יחצ)

טד הוא הגאון המושחת שמגיב לילדותו הקשה באה לידיד ביטוי בכך שאימפולסיבית הוא בוחר בשביל הלא נכון. הוא הטיפוס המוחצן ביותר ובעל ארשת פנים המדמה פני פוקר שלא ניתן להתחקות מה עומד מאחוריהן.

הגאון המושחת
הגאון המושחת (צילום יחצ)

אולי יעניין אותך גם...

LEG!TJOBS

סטודיו נחשון מחפש מנהל/ת סטודיו תפקיד מנהל/ת הסטודיו הינו תפקיד רוחבי, ונוגע בהרבה היבטים. אנחנו מחפ [...]

לסטודיו העסוק והמרתק שלנו יש צורך באדריכל/ית רעב/ה לפרויקטים משמעותיים ומקסימים. אנו ניתן: סביבת עבו [...]

מה התפקיד? ביצוע ויישום פרויקטים עיצובים ליווי פרויקטים עיצוביים של אריזות, סטנדים, BTL, משלב התכנון [...]

אנחנו מתרחבים! תנאים מצוינים למתאימים. דרישות חובה: שנתיים ניסיון מינימום ידע שוטף ברוויט ובתלת מימד [...]

דרושים מוכשרים ביותר בעלי ניסיון למשרד עם פרויקטים מאוד מגוונים .מבניה פרטית ועיצוב פנים ועד בניה רו [...]

לפתח, חלון ודלת - חברת בוטיק העוסקת בתחום אספקת והתקנת חלונות בבתי יוקרה, דרוש מתכנן/שרטט למחלקת התכ [...]

למשרד המאמן הקסום שלנו ברמת השרון, אנחנו מחפשים אדריכל/ית או הנדסאי/ת למשרת החלפה של חופשת לידה, עם [...]

דרוש מעצב תעשייתי. בוגר אקדמיה (!), עם ניסיון של 4 שנים לפחות. בעל שליטה מעולה(!) בתוכנות תלת מיימד; [...]

לכרכום, חברה מובילה לתכנון ועיצוב גינות דרוש/ה אדריכל/ית או הנדסאי/ת עם אצבעות ירוקות למשרה מלאה או [...]

לרשת ביתילי דרוש/ה מנהל/ת קשרי מעצבים ופרוייקטים לסניף חוצות המפרץ. יזום וניהול הקשר המקצועי עם אדרי [...]