המסיבה
המסיבה (צילום יחצ)

The Party: כשראש העיר, ברט, קוקו, גלן וטד נפגשו על הקיר

בחשיפת גופי תאורה שנערכה במיאמי ובאמסטרדם, הכריזה Moooi על אסטרטגיה חדשה של השקת מוצרים לאורך כל השנה כולה ולא רק במילאנו. "כל חידוש יקבל את ההקשר הראוי לו"

לא פעם קורה שפשוט בא לנו לתלות מישהו. הנה עכשיו יש לנו הזדמנות. צוות העיצוב שלMoooi השיק ממש עכשיו סדרה חדשה של גופי תאורה שמקור ההשראה לו בשבט של דמויות כובשות ושובות לב שפרצופיהן עשויי הקרמיקה כמו מאירים את המשיכה שלנו לסודות, דינמיקות משפחתיות, מזימות ותחבולות.

ההשקה, שנערכה לפני סוף השבוע במקביל באמסטרדם ומיאמי, אינה סתמית, אלא חלק ממהלך אסטרטגי חדש של המותג להשיק מוצרים גם מחוץ לשבוע העיצוב במילאנו. המותג חש לאחרונה שחלק מהפריטים המושקים לא מקבלים את תשומת הלב הראויה להם ולכן מעתה יושקו מוצרים במהלך השנה כולה תחת הכותרת המבטיחה More Moooi Moments, וזה בכל פעם שיהיו מוכנים לצאת לאור. באמצעות המהלך הזה, יהפוך המותג לכזה הדומה יותר לרשת אופנת יומיום עדכנית ויתרחק מהשיגרה של חברה מסורתית. כך גם, כל מוצר שיושק יהיה מיד זמין להזמנה מה שימנע את הצורך להמתין להפצה.

סדרת גופי התאורה The Party היא הראשונה בתור. “הכוונה שלנו היא להתמקד במודל לפיו כל חידוש מוצג ברגע האופטימלי לו במהלך השנה” אמרו בחברה “כל חידוש יקבל את ההקשר הנכון לו כמו גם את הפוקוס ואת הבמה הרואיים לו. כך, אנחנו מתחילים בסדרת הדמויות שיזכירו לכל אחד מאתנו מאפיינים הטמונים באופי של כולנו ושהיינו מעדיפים לשכוח”.

חוגגים
חוגגים (צילום יחצ)

לרב, אנחנו לא סוקרים כאן קולקציות או השקות של מוצרים חדשים, אבל כאן יש קונספט בהחלט חביב ששווה להסתכל עליו. כשהם תלויים כולם ביחד, כמו במסיבה מהוללת, גופי התאורה מאירים את הבמה בשובבות ועליצות. אבל, גם כשהם ניצבים בנפרד, יש לכל אחד מהם אישיות ואופי משל עצמו וכל אחד מהם מסקרנן עם סיפור שיחד מרכיב עלילה: זה שרוצה להיות אריסטוקרט, הכבשה השחורה, הסתגלני, הפטריוט והגאון המרושע. פיסות מהאישיות של כל אחד מהם מקרינות על הצדדים המוסתרים של כל אחד ואחת מאתנו, ובכך מגרה וממריץ את ההכרה, העניין והסקרנות.

גופי התאורה בנויים כולם על אותו בסיס צורני בגימור חמר גרגירי, אבל מובחנות זו מזו בסגנון ייחודי ובפרטים. ראש העיר, בעל האישיות המרתקת והשנויה במחלוקת, חושב את עצמו ומסתכל על העולם דרך המשקפיים שלו הלכה למעשה.

ראש העיר
ראש העיר (צילום יחצ)

ברט הוא טיפוס קודר ובו בזמן פיקח ומלא פוטנציאל אך בו בזמן ממורמר מרב קינאה. הוא סקרן אך מסתיר את רגשותיו מאחורי רגשות עזים של עוינות.

הקודר הפיקח
הקודר הפיקח (צילום יחצ)

קוקו החדה היא הגברת של המסיבה שיודעת לדאוג לעצמה ומאידך היא מייצגת את האבטיפוס של האישה, האמא והמאהבת שמנסה לתמרן בין כבלי הגורל.

הגברת של המסיבה
הגברת של המסיבה (צילום יחצ)

גלן הצעיר הוא הלב הפטריוטי המחפש בהירות באמצעות סדר ואידאולוגיה. הוא לוקח על עצמו משימות ומחפש תמיד את האור בקצה המנהרה.

הצעיר הפטריוטי
הצעיר הפטריוטי (צילום יחצ)

טד הוא הגאון המושחת שמגיב לילדותו הקשה באה לידיד ביטוי בכך שאימפולסיבית הוא בוחר בשביל הלא נכון. הוא הטיפוס המוחצן ביותר ובעל ארשת פנים המדמה פני פוקר שלא ניתן להתחקות מה עומד מאחוריהן.

הגאון המושחת
הגאון המושחת (צילום יחצ)

אולי יעניין אותך גם...

LEG!TJOBS

תיאור התפקיד: - הכנת מצגות - חומרי דפוס, חוברות וקטלוגים. - טיפול ועיבוד תמונות. - הכנת סכמות, צביעת

למשרד אדריכלים בחדרה,  דרושים/ות אדריכלים/ות /הנדסאים/ות אדריכלות. התפקיד כולל תכנון ובניית תוכניות.

חברת "שובל פרו" המתמחה בעיצוב תערוכות וירטואליות, ובעיצוב ביתנים לתערוכות בחו"ל, מחפש

לקבוצת בולטהאופ המובילה בתחום המטבחים דרושים אנשי מכירות בתחום העיצוב. חברה ותיקה עם הון אנושי צעיר

לחברת בולטהאופ דרוש/ה מנהל/ת קשרי אדריכלים להובלת תחום קשרי האדריכלים בחברה. ייצוג החברה מול קהל האד

למייקל שוורץ אדריכלים דרושים אדריכל או אדריכלית והנדסאי או הנדסאית עם ניסיון. דרוש ידע בתכניות עבודה

למשרד גדול במרכז דרוש/ה אדריכל או מתכנן ערים בעל 3 שנות ניסיון ומעלה בתחום של תכנון עירוני להובלת הה

ללקוח סי וי פול חברת אלרם פרויקטים בקריית גת , דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים התפקיד כולל: ניהול פרויקטים בת

ללקוחות סי וי פול  דרושים/ות אדריכלים/ות /הנדסאים/ות אדריכלות. התפקיד כולל תכנון ובניית תוכניות. ידע

לחברת הסדנא אדריכלים בקיבוץ מזרע דרושים אדריכלים בעלי ניסיון בהובלת פרויקטים משלב תכנון ועד ביצוע -