עד חצי המלכות, גולדשטיין גלרי טפט (יחצ)

מה הקשר בין ניו יורק ואיטליה ואיזה מותג דני נוחת בארץ בקרוב

רמקול בהתאמה אישית, תצוגות פופ אפ אמנותיות, קולקציה אורבנית של חדרי שינה, טפטים מלאי בלינג ואיורים בהשראת אפריקה. סקרנים? כנסו

עיצוב וסטייל

מי שאוהב צליל ועיצוב, בטח ישמח לשמוע שהמותג הדני Bang & Olufsen למוצרי סאונד מגיע לישראל ומשיק חנות יוקרתית וחדשה ב TLV Mall. כיאה למקורות הדנים, מוצרי החברה מתאפיינים בעיצוב נקי ומינימליסטי מלא שיק ובגימור עדין, לצד ביצועים אקוסטיים מדויקים. בחנות התל אביבית, יוצעו אוזניות, רמקולים חכמים, מערכות סאונד, סטריאו ומוסיקה, מסכי טלוויזיה, קירות סאונד ומערכות שליטה במוצרים שונים בו זמנית. המוצרים, כך מובטח, קלים לשימוש ואינטואיטיביים. לנו בא על אחד כזה בסלון. אחרי הכל, מאה שנות ניסיון לא הולכות ברגל. 

סטייל מותאם אישית (יחצ)
רמקול אלחוטי (יחצ)
רמקול אלחוטי (יחצ)

בית חם לאמנים

לירון גונן, הידועה בשם 'מיס גרות', היא הראשונה שנבחרה על ידי 'נגב' להציג בסניף החברה שברחוב הלחי בבני ברק. "החלטנו להעניק בית חם לאמנים בתחילת דרכם על מנת לתת להם במה בה יוכלו להציג את יצירותיהם" אמרה שלומית לזרוביץ, סמנכ"לית השיווק של קבוצת נגב "המטרה שלנו לשנת 2020, היא לחבור לכמה שיותר אמנים ויוצרים ולהפוך גם את שאר הסניפים ברחבי הארץ למקומות בהם יוכלו להציג את יצירותיהם". גונן, מעצבת בוגרת שנקר, מציגה פרשנות לעיצוב חללים בשילוב צמחייה ביתית. גונן קישטה את בוקס התצוגה בעשרה סוגים של צמחים, המכניסים חיות ומעשירים בצבע את חדר הרחצה. "צמחי בית הפכו לאביזר הנכון והטרנדי לתקופה זו, ואפילו יש להם מעלות רבות: הם מטהרים אוויר, מעשירים בחמצן, משרים רוגע, עוזרים להפחית חרדה ודכאון, ואף תורמים לאריכות ימים" אומרת לירון גונן. עד: 30/8.

כל פעם אמן אחר (יחצ)
אביזר נכון וטרנדי (יחצ)

ניו יורק באיטליה

עוד נוחתת בארץ קולקציה חדשה המכניסה את אווירת העיר הגדולה הבועטת והתוססת ישר אל תוך חדר השינה. מקור ההשראה של קולקציית New York Night של אליתה ליווינג, הוא בעולמות האופנה וכמוהם היא נועזת ובועטת ומגיעה בעיצוב הניתן לשינוי בזכות ריפודים הניתנים להתאמה אישית. ראש המיטה מורכב משני לוחות מודולריים הקיימים בשני גבהים, ומנורות צד קבועות או ניידות תורמות למראה הכללי. חדר השינה כולל גם ספסל בקו דומה ומשלים תמונה הרמונית וחלומית. לנו מתחשק לשים את הראש.

העיר הגדולה (צילום יחצ)
וריפודים הניתנים להחלפה (יחצ)

עד חצי המלכות

עוד עם זיקה ברורה לאופנה, נחתה בארץ קול'ציית טפטים סקסית, דרמטית ונועזת שממש קשה להתעלם ממנה. את הקולקציה עיצב הארלד גלוקלר –  מעצב גרמני הרב תחומי וסנסציוני יש לומר המתמחה באופנה, אמנות ועיצוב פנים וויוצק ליצורותיו תרגומים מודרניים ואוונגרדיים לסגנון המלכותי הקלאסי. הקולקצייה, המיובאת ארצה על ידי גולדשטיין גלרי טפט, היא דוגמה לתפיסת העיצוב הייחודית והחריגה של גלוקלר ביחס להלך הרוח בעיצוב העכשווי. האמן, שמכנה עצמו כ- Prince of Pompoos, הצליח ליצור סדרת הדפסים סקסית, דרמטית ונועזת היוצרת במרחב אפקט עוצמתי שקשה להתעלם ממנו. אפשר אפילו להוסיף לטפט אלמנטים תלת ממדיים של כתרים, לטאות ואבני חן הנמכרים בנפרד. אותנו זה מדליק. יש לכם אומץ?

מלכות עכשווית (יחצ)
עם תוספות בתלת ממד (יחצ)

אפריקה בקצב הלב

גלריית 1of135 משיקה את סדרת TRIBE החדשה של האמנית והמעצבת מירב לרך, בוגרת ויצו חיפה. בסדרת האיורים הדיגיטליים, האמנית והמעצבת פונה אל השבטי, הארצי והחומרי, אל תרבויות רחוקות ומפגישה אותן עם העת הנוכחית. מתוך גוני הבריק והחמרה, גוני העור האדמוניים והחומים, לרך נוגעת בסמלים אתניים, במסיכות מסורתיות ובכתבי יד עתיקים ומייצרת פיגמנטים חומריים, עמוקים ומונוכרומטיים. היצירות מתאימות מחדש לחללים שונים המתחברים ליופי הפראי, האורגני והגולמי. מי אמר ג'וגל ולא קיבל?

השבטי והארצי (יחצ)
בשילוב סמלים אתניים (יחצ)

אולי יעניין אותך גם...