בריכה דובאי, הבריכה העמוקה בעולם, deep dive dubai
הבריכה העמוקה ביותר בעולם, צילום יחצ Deep Dive Dubai

לצלול לעולם אחר: הבריכה העמוקה ביותר בעולם מזמינה אתכם להרפתקה

כשאנחנו נוסעים בעולם אנחנו משתדלים לחפש אטרקציות מיוחדות. אחת מאלה נמצאת בדובאי ותאפשר לכם לצלול לעומקים חדשים

הכירו את Deep Dive Dubai, מתקן ששבר כמה וכמה שיאי עולם ומאפשר למבקרים מחפשי הריגושים לצלול לממד אחר. הבריכה בעומק שישים מטר והיא העמוקה ביותר בעולם. יכולים לצלול בה צוללנים מתחילים לצד מנוסים כדי להנות מההזדמנות ולגלות את עומק הפוטנציאל שלהם ואת העולם התת-ימי שנמצא בתוכה.

 

שבירת השיאים אינה מסתכמת רק בעומק הבריכה, בעוד שהמתקן עמוק יותר ב-15 מטרים מהבריכה העמוקה ביותר שקיימת, הוא גם פי ארבע יותר גדול מכל בריכה אחרת בעולם. היא מקורה ומלאה ב-14 מיליון ליטרים של מים מתוקים, המקבילים לשש בריכות שחייה בגודל אולימפי. המים נשמרים ב-30 מעלות כדי ליצור את התנאים המושלמים לצלילה, ולכן גם אין צורך ללבוש חליפות צלילה עבות.

Deep Dive Dubai, אטרקציות דובאי
אינספור אפשרויות צלילה למתחילים ולמנוסים, צילום יחצ Deep Dive Dubai

בגלל גודלה, לא תוכלו לחקור את כולה בצלילה אחת אבל כן תוכלו לצלול שוב ושוב אל הבריכה ולהנות מאטרקציית העיר הנטושה שנמצאת מתחת למים, כל פעם מזווית אחרת. מזג האוויר לא ישפיע על הביקור ולא תמצאו את עצמכם מנווטים בין סכנות שיכולות להיות אפשריות בים הפתוח. הבריכה מצוידת ב-56 מצלמות להבטחת בטיחות הצוללים, ובמערכות תאורה וסאונד משוכללות שיוצרות מגוון מצבי רוח מתחת למים.

אטרקציות דובאי
העיר ה'תחתית', צילום יחצ Deep Dive Dubai

המים מועברים דרך מסננים אחת לשש שעות כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות והיגיינה עבור הצוללים ויש מתקן שמאויש על ידי 12 אנשים, לטיפול בצוללים במקרה בלתי סביר של תאונה. בזמן הצלילות, כל הצוללנים מנוטרים על גבי מסכים גדולים במתקן וניתן לעקוב אחריהם במצלמות. לבריכה גם חלונות גדולים, מהם יכולים המבקרים לצפות במשפחה ובחברים בזמן הצלילה.

 

ב Deep Dive Dubai מבטיחים לנו, שמדובר על חוויה ייחודית שתשנה לכם את החיים.

אולי יעניין אותך גם...