בהשראת הבאוהאוס, שרית שני חי (צילום רוני כנעני)

תפנית בעלילה, הבאוהאוס חוזר בגדול ווילונות מוארים

הסטודיו המשפחתי של ארי שומרון שמייצר רהיטים ברי קיימה, קולקציית ריהוט של שרית שני חי בהשראת העיר הלבנה, ווילונות מנצנצים בתאורת לד של עילית הלבשה לבית וגם תרומה לקהילה

חומרים וסיפורים

תערוכת עיצוב של מעצב הרהיטים, ארי שומרון, תפתח בקרוב תחת הכותרת Perfect Imperfections. שומרון מייצר רהיטים אמנותיים אותם הוא בונה בסטודיו שלו שבמצפה רמון מחומרים ממוחזרים שאסף עם השנים וסיפורים מעניינים. בהתאם לתורת הוואבי סאבי היפנית, המאמצת את פגמי הזמן והטבע ומתוך כבוד ואהבה לחומרי הגלם, הוא מייצר שולחנות, קונסולות, ספסלים, ארוניות ומדפים שכל אחד מהם הוא יחיד במינו. בסטודיו המשפחתי ויחד עם ילדיו, הוא מנגר, מנסר, מרתך ושומר על קיימות ואיכות הסביבה בהליכי הייצור.

/// תאריכים: 2-14/6. קניון רמת אביב.

כורסת מוזאיקה עם רגלי ברזל (צילום חן שומרון)
מערכת שולחן וכיסאות (צילום חן שומרון)

בהשראת הבאוהאוס

במלאת 100 שנים לבאוהאוס, משיקה המעצבת הרב תחומית, שרית שני חי, קולקציית רהיטי ילדים ונוער כמחווה לסגנון האדריכלי האהוב. הקולקציה,ש תושק במסגרת אירועי הלוויין של 'צבע טרי', קושרת בין גוני האפור והורוד ומאופיינת בשפה עיצובית הנעה בין האמורפי לגיאומטרי ובין הגריד לאסימטרי. בקולקציה משולבות צורות מוכרות שכמו פורצות גבולות אסתטיים קיימים. "כמעצבת רב תחומית שהסטודיו שלה ממוקם ברחובות העיר הלבנה, הרגשתי הזדמנות ייחודית לייצר קולקציית רהיטים חדשה הנושאת את רוח ועקרונות הבאוהאוס ומשלבת בין פונקציונליות לאסתטיות גבוהה"אמרה שני חי.

// תאריכים: 31/5-2/6. נחמני 39, תל אביב.

תרגום של צורות בסיסיות (צילום רוני כנעני)
ניתו גם להתאים אישית (צילום רוני כנעני)

וילונות מוארים

דור חדש של וילונות מגיע לארץ ומשנה את כל מה שהכרנו על עיטור חלונות. יצא לכם לשמוע על שבבים אלקטרוניים זעירים, ארוגים בתוך הבדים, המאפשרים להפוך את הווילון למיצג אורות לפי בחירה? מבדים קלילים עם אורות בעוצמות משתנות שכמו מכניסים כוכבים הביתה עם החשכה, ועד טקסטילים יוקרתיים עם נורות לד המשולבות ברקמה והופכות אותה לאנימציה. כל זה מייצר אינספור אפשרויות חדשות בעולם עיצוב הפנים ותוכלו לפגוש אותם בעילית הלבשה לבית.

וילונות מוארים (צילום יחצ)
בשלל ניצנוצים (צילום יחצ)

תרומה לקהילה

תרומה לקהילה תמיד מבורכת. יריד האומנים במדרחוב נחלת בנימין בתל אביב יארח לראשונה ביום ששי, 31/5, את גלריית הבית לחולי טרשת נפוצה – לרגל יום הטרשת הנפוצה הבינלאומי. כך, יציגו במקום אומנים המתמודדים עם טרשת נפוצה שיציגו יצירות אמנות מתחומים שונים: קדרות, פיסול, ציור, תכשיטנות, עיסת נייר, צילום ויצירות פרוזה ושירה. הגלריה חושפת את ההתמודדות עם המחלה והחיים בצילה במטרה ליצור שיח ולפתוח צוהר אל עולם פחות מוכר. מיזם הגלריה תורם להעלאת המודעות הציבורית למחלה, לניפוץ המיתוסים סביבה ומשפר את רווחתם הרגשית והכלכלית של החולים בטרשת נפוצה. 

// יום ששי, 31/5. יריד מדרחוב נחלת בנימין בתל אביב. שעות: 09:00-15:00.

נילי טלרמן (צילום יחצ)
חל כתבן (צילום יחצ)

אולי יעניין אותך גם...